GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krus 7047316
nr 704 7316
Krus
fajans, Italien 1700-tal. Skador, höjd: 18, diameter: 16, 5
Utrop:
5.000 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:12:49